Nová konzola s novým ovládaním

Nová konzola s novým ovládaním

Wii U je konzola novej generácie od spoločnosti Nintendo, ktorá mení spôsob hrania. Je to výkonný systém s vysokým rozlíšením a neobyčajným ovládačom, ktorý obnovuje dynamické hranie: Wii U Gamepad.

 Ovládač Wii U GamePad

Wii U Gamepad je vaším druhým oknom do herného sveta. Prináša vám úplne nový pohľad na hranie hier ako i doteraz inovatívne zážitky či už hráte sami, s rodinou alebo priateľmi!

 

CI_WiiU_img2_image600w

Mnoho spôsobov hrania

Wii U a Wii U Gamepad spolu tvoria výnimočnú kombináciu. Vďaka nej zažijete inovatívny herný zážitok, ktorý je možný jedine s využitím Wii U Gamepad ovládača.

CI_WiiU_img3_image600w

Preskúmajte Miiverse

Miiverse je úplne nová komunikačná sieť, ktorá umožňuje hráčom po celom svete zdieľať informácie, svoje zážitky z hrania, diskutovať o nich a objavovať nový obsah.

 

CI_miiverse_logo_image600w

 

Balenie, ktoré vám sadne

Naštartujte váš Wii U zážitok s balením Basic Pack, Premium Pack alebo jedným z množstva špeciálnych Wii U balení obsahujúcich herný titul!

 

CI_WiiU_img5_EN_image600w

Príslušenstvo!

Vylepšite svoj herný zážitok na Wii U s radou nového príslušenstva akým je Wii U Pro Controller, rovnako ako s príslušenstvom k predošlej generácii konzol od Nintenda, Wii.

bwc_image600w

Ovládajte televíziu

Wii U Gamepad je možné kedykoľvek použiť ako ovládač k vašej televízii, či ju pozeráte alebo sa hráte na vašej Wii U konzole.

Vysoké rozlíšenie

CI_WiiU_HDMI_cable_CMM_small

 

Vďaka HDMI káblu môžete zapojiť Wii U vo vysokom rozlíšení k televízii a vychutnať si tak hry v kabáte novej generácie!