New Nintendo 3DS a New Nintendo 3DS XL ponúkajú nové možnosti prispôsobenia, novú rýchlosť, nové ovládanie, nové prezeranie 3D a úplne nové skúsenosti!

Lepšie ovládanie

New Nintendo 3DS pravá strana

ZL a ZR tlačidlá boli pridané hneď vedľa tlačidiel L a R, nový C stick môžete nájsť pri tlačidlách A, B, X a Y, ktorý rozširuje herné možnosti na úplne novú úroveň.

S týmito prídavkami bude prehliadanie internetu na prenosnej konzole alebo ovládanie hier zastupujúcich širokú škálu herných žánrov jednoduchšie ako kedykoľvek predtým.

New Nintendo 3DS zadní strana

New Nintendo 3DS monster hunter 4

Ovládanie, ktoré bolo u predchádzajúcich modelov prístupné len pri dokúpení Circle Pad Pro, sa tak dostáva priamo do konzoly – perfektné na hranie Monster Hunter 4 Ultimate na cestách!

New Nintendo 3DS surfováni

Prehliadanie internetu je s New Nintendo 3DS naozaj jednoduché. ZL a ZR tlačidlá slúžia na prepínanie medzi záložkami a pomocou C Stick si môžete internetovú stránku približovať alebo odďaľovať.

Vylepšený výkon procesoru

New Nintendo 3DS rychlejší videa

Užite si rýchlejšie sťahovanie softvéru*

Zlepšený výkon CPU rovnako dovoľuje rýchlejšie načítavanie aplikácií akým je napríklad Miiverse**.

Nintendo plánuje vydať softvér určený pre New Nintendo 3DS a New Nintendo 3DS XL, ktorý využíva zlepšený výkon nového CPU. Prichádzajúci New Nintendo 3DS softvér umožní zlepšenú grafiku a ovládanie na konzole New Nintendo 3DS.

NFC funkcia pre amiibo – kompatibilný softvér

Zlepšite svoj herný zážitok s amiibo: interaktívne figúrky, ktoré využívajú NFC (near-field communication) na vylepšenie hier v prekvapivo nových smeroch!

New Nintendo 3DS a New Nintendo 3DS XL majú na spodnej časti obrazovky plochu s NFC funkciami, takže si môžete užiť hranie so svojim amiibom v kompatibilnom softvéri!

New Nintendo 3DS NFC amiibo

Pohodlnejšie 3D

Nový 3D systém, ktorý dovoľuje pomocou vnútornej kamery zachytiť vašu tvár, automaticky nastaví uhoľ – aj keď sa počas hrania veľa hýbete – aby ste pri hraní získali ten najkvalitnejší 3D zážitok.

Vezmite prosím na vedomie: 3D efekt sa môže líšiť medzi užívateľmi. Prehliadanie 3D obrazu deťmi mladších ako šesť rokov môže spôsobiť poškodenie zraku, preto použite Parental Control pre zamedzenie zobrazenia 3D efektu.

...

Hraj všetky svoje Nintendo 3DS hry

...

New Nintendo 3DS a New Nintendo 3DS XL sú kompatibilné so všetkým softvérom Nintendo 3DS konzol**.

Softvér a dáta môžu byť prenesené z Nintendo 3DS do New Nintendo 3DS systémov.

Hraj svoje obľúbené Nintendo DS hry

Nemusíte sa báť, že by ste prišli o možnosť si zahrať svoje Nintendo DS tituly, ak sa rozhodnete pre New Nintendo 3DS alebo New Nintendo 3DS XL: takmer všetky existujúce Nintendo DS a Nintendo DSi tituly môžu byť hrané na New Nintendo 3DS systémoch v 2D.

...

Zdokonalené funkcie

...

Vylepšené funkcie fotoaparátu

Môžete si urobiť vysokokvalitné fotografie i za zhoršených svetelných podmienok.

Prenos dát microSD karty

Použitím bezkáblového LAN môžete preniesť svoje dáta priamo do alebo zo svojho PC.

Ak máte PC, ktorý je pripojený do rovnakého bezkáblového LAN ako New Nintendo 3DS alebo New Nintendo 3DS XL, môžete si preniesť svoje obrázky alebo hudbu bez odstránenia microSD karty.

Automatické nastavenie jasu

...

Automatické nastavenie jasu optimalizuje vaše nastavenia pre poskytnutie toho najlepšieho obrazu ovplyvneného prostredím, v ktorom sa v tom momente nachádzate. Táto funkcia poskytuje dlhšiu životnosť batérie na jedno nabitie v porovnaní s Nintendo 3DS konzolami.

Sledujte videá online

Užite si online videá*** používaním internetového prehliadača nainštalovaného v konzole.

...

Prispôsobte si svoju konzolu

...

Rovnako ako u ostatných konzol rodiny Nintendo 3DS, aj na New Nintendo 3DS a New Nintendo 3DS XL si môžete prispôsobiť vnútrajšok svojho systému s HOME Menu témami!

Na Theme Shop nájdete mnoho dizajnov, medzi ktorými nájdete i dizajny obsahujúce Maria, Zeldu, Yoshiho, … Niektoré témy majú dokonca unikátnu hudbu hrajúcu v pozadí a zvukové efekty!

Meňte ochranné kryty

Iba na New Nintendo 3DS si môžete zmeniť zovňajšok svojej konzoly s vymeniteľnými ochrannými krytmi!

Ochranné kryty, ktoré predstavujú set predného a zadného krytu, prichádzajú v mnohých dizajnoch a zábavnými textúrami. Vymeňte ich kedykoľvek budete chcieť, alebo kombinujte rozličné predné a zadné kryty k dosiahnutiu unikátneho výzoru!

Vezmite prosím na vedomie: ochranné kryty pre New Nintendo 3DS nie sú kompatibilné s New Nintendo 3DS XL.

...

*Rýchlosť sťahovania môže byť ovplyvnená vašim internetovým pripojením. **Súčasný Nintendo 3DS výkon softvéru nebude zlepšený s novými funkciami systému. ***Vezmite prosím na vedomie: niektoré video formáty nie sú kompatibilné.

Vezmite prosím na vedomie: AC adaptér nie je súčasťou balenia. AC adaptér používaný u Nintendo 2DS, Nintendo 3DS, Nintendo 3DS XL, Nintendo DSi a Nintendo DSi XL systémov môže byť použitý u New Nintendo 3DS alebo si môžete AC adaptér zakúpiť samostatne.