CI_WiiU_headline_Internetbrowser_image600w

 

Internet na dvoch obrazovkách

Internetové stránky môžete v pohodlí prehliadať na displeji svojho GamePad ovládača. Počas hľadania ich môžete na TV skryť pred priateľmi a potom ich prekvapiť svojim nálezom.

 

Prehliadajte internet s celou rodinou!

Napríklad na videá alebo fotky z poslednej dovolenky umiestnené na internete sa môžete pozrieť s celou svojou rodinou alebo priateľmi. Jednotlivé popisy a texty sa zobrazia na displeji GamePadu, na ktorom môžete prehliadať internetové stránky i bez televízie.

CI_WiiU_img1_EN_CMM_small

 

Moderné surfovanie s GamePadom

Na internete sa môžete jednoducho pohybovať vďaka jedinečným ovládacím prvkom Wii U GamePadu. Dotykom posuniete stránku, zmeníte okná alebo napíšete komentár, správu.

 

 

CI_WiiU_gamepad_tilt_CMM_small

Pohybové ovládanie

aktivovaným pohybovým ovládaním môžete stránky jednoducho posúvať naklonením ovládača hore alebo dole!

 

Nové funkcie

Vďaka Wii U GamePadu sa stáva prehliadanie internetu jednoduchšie, rýchlejšie a zábavnejšie. Zatiaľ, čo prehrávate video na televízii, môžete ďalej pokračovať v prehliadaní internetu na displeji ovládača a pripraviť si tak novú stránku, ktorú po skončení videa môžete hneď všetkým ukázať.

Prehliadanie internetu počas hrania

Ak budete potrebovať poradiť počas hrania alebo narýchlo vybaviť email, stlačte tlačidlo HOME pre uspanie hry a spustite internetový prehliadač zo zobrazeného menu. Názov hry sa automaticky doplní do vyhľadávacieho riadku, takže odpoveď na akúkoľvek otázku nájdete ešte rýchlejšie.

Rodičovský zámok

Rodičovský zámok (Parental Controls) na konzole Wii U umožňuje blokovať obsah, ku ktorému by sa dieťa nemalo dostať.